Wielkopolski Portal Senioralny

Kolejny portal dla nas

Kolejny portal dla nas
    Powstaje coraz więcej portali internetowych dla seniorów. Jest ich już tak dużo, że coraz trudniej połapać się w tych ofertach. Większość ma podobny cel i zawartość. Służy kontaktowi seniorów ze światem zewnętrznym i zapobiega złym skutkom izolacji.

   Właśnie powstał kolejny portal, tym w Gdańsku. Znajdziemy w nim informacje adresowane nie tylko dla Gdańszczan, ale też wiele praktycznych porad, wykładów i rozrywki. Portal, a może raczej strona internetowa ma pięć zakładek: aktualności, edukacja, społeczność rozrywka, zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tych propozycji. Nigdy za dużo dobrych rad, a także kontaktów online w dobie pandemicznej. Miejmy nadzieję, że z epidemią w końcu poradzimy sobie, a w spadku po niej zostaną nowe umiejętności i seniorzy już nie zrezygnują z komputerowej łączności ze światem. Musimy jednak przyznać, że grafika i konstrukcja strony jest trochę siermiężna, ale to zazwyczaj są błędy „wieku dziecięcego”. Wierzymy, że niebawem zostaną one naprawiane. Ale najważniejsza jest treść – a tutaj autorzy strony wykazali ogromną empatią wobec nas, czyli osób starszych. Póki co zajrzyjmy TAM.

15 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego