Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
   "Nie jesteśmy sami w czasie pandemii” – to motyw przewodni konkursu fotograficznego, jaki ogłosiliśmy w połowie listopada. Znamy już jego laureatów.

    Ponad miesiąc temu zaprosiliśmy Państwa do udziału w konkursie fotograficznym. Zależało nam, abyście podzieli się swoimi pozytywnymi emocjami w trudnych czasach zarazy. Chcieliśmy także, aby powstał zapis tych obecnej rzeczywistości widziany oczami ludzi doświadczonych życiowo. Plon tego konkursu na pewno jest zaczynem do stworzenia takiego unikalnego zapisu świata w czasach pandemii koronawirusa. Zachęcamy Państwa do kontynuowania swoich obserwacji. Proponujemy aby również Uniwersytety Trzeciego Wieku, czy kluby seniora prowadzące zajęcia on line również zachęciły do tego swoich uczestników. Stwórzmy razem taki „Polaków portret własny” – widziany przez oczyma naszego pokolenia.

   W konkursie fotograficznym organizowanym przez naszą redakcję jury składające się z trzech zawodowych operatorów filmowych postanowiło wyróżnić fotografie następujących autorów:

I miejsce zdobył Roman Szymański za pracę „W dobie pandemii”, II miejsce przypadło „Bożenie Kujawie” za pracę „Zawsze przydatne ręce” natomiast Maria Jasińska zajęła III miejsce za fotografię „Przystanek”. Jury postanowiło także wyróżnić Barbarę Podleską za nadesłane dwie prace konkursowe.

   Wkrótce opublikujemy wszystkie fotografie nadesłane na konkurs.


6 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego