Wielkopolski Portal Senioralny

Płynem w koronawirusa

Płynem w koronawirusa
   Płyn do higieny jamy ustnej jest skutecznym środkiem na koronawirusa i niszczy go w 30 sekund. Taką rewelacyjną wiadomość podał Cardiff University.

   Ostatnio przeprowadzono tam wstępne badania naukowe, poszukujące skutecznego środka antywirusowego. Okazało się, że płyn do higieny jamy ustnej jest skutecznym środkiem na koronawirusa i niszczy go w 30 sekund... Taką rewelacyjną wiadomość podał Cardiff University, na którym przeprowadzono wstępne badania naukowe, poszukujące skutecznego środka antywirusowego. Umówmy się co do jednego – z takimi rewelacjami będziemy stykali się przez kolejne wiele dni i nocy, a może nawet miesięcy lub lat... Oby któraś z tych informacji była naprawdę ważna!

25 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego