Wielkopolski Portal Senioralny

Zmarł Dariusz Gnatowski

Zmarł Dariusz Gnatowski
    Jak zawsze śmierć przychodzi za wcześnie. 20 października zmarł aktor Dariusz Gnatowski. Był zarażony koronawirusem. Miał 59 lat.   

   Dużą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Był przez lata związany z Teatrem STU i z Teatrem Ludowym w Nowej Hucie. Współpracował z TVP, RMF FM. Oprócz aktorstwa teatralnego i filmowego użyczał głosu w produkcjach dubbingowanych. W 2016 roku został za całokształt pracy uhonorowany Brązowym Medalem ”Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego