Wielkopolski Portal Senioralny

Poezją w pandemię

Poezją w pandemię
   Czas jest nostalgiczny, jesienny, trochę przerażający, ale może też być inspirujący do twórczości. Pisania, malowania, fotografowania.

   Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska, przy współpracy Klubu Literackiego „Dąbrówka” PSM, prowadzi on-line II Powiatowy Turniej Jednego Wiersza pt. „Wiersz okno na Świat”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.11.2020. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie biblioteki, na Facebooku, https://www.facebook.com/bibliotekawpobiedziskach/. W finale Zbigniew Grochal będzie czytał nadesłane wiersze, wystąpi też Kwartet Wieniawski, wszystko on-line. Zapowiada się poetycki dzień.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego