Wielkopolski Portal Senioralny

W Poznaniu - „Dąbrówka” ponownie działa

W Poznaniu - „Dąbrówka” ponownie działa
    Jerzy Grupiński, opiekun Klubu Literackiego Dąbrówka, powiadomił o wznowieniu działalności Klubu. Pierwsze po długiej przerwie odbędzie się we wtorek 13 października o godzinie 18.00.

   Podczas pierwszego spotkania dr Stanisław Szwarc zaprezentuje antologię „Daję słowo”. Natomiast tydzień później (również we wtorek) 27 października warsztaty literackie, które poprowadzi Edyta Kulczak. Odbędą się one tradycyjnie o godzinie 18.00. Gościem będzie Barbara Kęcińska-Lempka. Chętni do udziału w tych spotkaniach proszeni są o telefoniczne zgłoszenie uczestnictwa z powodu ograniczonej ilości miejsc. Zapowiedziano też, że niebawem ukaże się 74. numer pisma „Protokół Kulturalny”, a już można składać teksty do następnych.


Wszyscy mamy nadzieję, że spotkania w tym zasłużonym poznańskim klubie literackim nie zostaną ponownie zawieszone przez nasilającą się epidemię koronawirusa. Dom Kultury "Dąbrówka" mieści się na poznańskim Piątkowie, a dokładniej na Oś. Bolesława Chrobrogo 117.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego