Wielkopolski Portal Senioralny

"Poznajmy się w C.A.M.P."

"Poznajmy się w C.A.M.P."
    Warsztaty z emisji głosu, tworzenie na balkonie i w ogrodzie roślinnych zakątków przyjaznych owadom miododajnym, czy sporządzanie ekologicznej chemii domowej. To tylko przykłady warsztatów online, które zostały przygotowane przez poznańskie organizacje pozarządowe w ramach akcji „Poznajmy się w C.A.M.P”.

    Centrum Aktywnych Mieszkańców Poznania zaprosiło do realizacji projektu fundacje i stowarzyszenia z Poznania i okolic. Każdy znajdzie coś dla siebie, zachęcają organizatorzy i maja racje. Bogata jest oferta dla seniorów. W dniu 24 września godz.16.00 odbędą się warsztaty dla pasjonatów ogrodnictwa „ Miododajne zakątki w mieście”. Natomiast 30 września godz.11.00 odbędzie się trening językowo-poznawczy. Skierowany jest on szczególnie dla osób pracujących z seniorami. Z kolei 15 października odbędą się zajęcia dla seniorów i osób z nimi współpracujących oraz nauczycieli. Tematem spotkania będą aktywni seniorzy dobie pandemii. W dniu 29 października o godz.16.00 odbędą się warsztaty dla pasjonatów ekologii. Omawiane będzie zastosowanie chemii domowej czyli m.in. proszku do prania i pasty do czyszczenia. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Po rejestracji otrzymają Państwo link do spotkania.

   Organizatorem warsztatów jest poznańska Fundacja Niwa Edukacji i Rozwoju. Zadanie będzie mogło odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego