Wielkopolski Portal Senioralny

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych
   Jubileuszowa piąta edycja Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 10-17 września. Zaprezentowane na nim filmy dotyczą tzw. zrównoważonego rozwoju. Tym razem impreza w całości została przeniesiona do sieci.

   V Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” ma charakter konkursu najlepszych krótkich form filmowych, w tym filmów promocyjnych i reklamowych. Nie mogą one trwać dłużej niż pięć minut i muszą dotyczyć takich problemów, jak ubóstwo, zdrowie, edukacja, równość płci, dostęp do wody i energii, a także wzrost ekonomiczny, przemysł, infrastruktura itp. Na Festiwal zgłoszono 65 filmów, natomiast poza konkursem organizatorzy pokażą trzy wybitne filmy dokumentalne. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie również m.in. film o „wielkopolskich klunkrach”. Na uwagę zasługują też panele z zaproszonymi ekspertami. Punktualnie o 17.17 każdego zaprezentowanych zostanie kilka filmów konkursowych. Widzowie będą mogli internetowo zagłosować na film, który najbardziej się im spodobał. W zeszłym roku główną nagrodę otrzymał ten film:

.

   Organizatorem Festiwalu jest Fundacja „Res Severa”, a współorganizatorem Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Impreza odbędzie się w dniach od 10 do 17 września. Projekcje odbywać się będą w Internecie codziennie o godz. 17.17. Bilety na wydarzenie są bezpłatne, ale trzeba je zarezerwować. Linki do rezerwacji oraz szczegółowy program dostępne są TUTAJ.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego