Wielkopolski Portal Senioralny

Tarnowo Podgórne – „Jolka, Jolka”

Tarnowo Podgórne – „Jolka, Jolka”
    Życie koncertowe powoli powraca do naszej rzeczywistości. Felicjan Andrzejczak zaprasza do wysłuchania jego największych przebojów, które wykonywał z Budką Suflera.

 

  Felicjan Andrzejczak ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Jest wykonawcą niezapomnianych przebojów takich jak “Jolka, Jolka”, “Czas ołowiu” czy “Noc komety”. W programie koncertu znajdą się m.in. utwory z repertuaru Budki Suflera, jak i piosenki autorskie. Felicjanowi towarzyszyć będzie zespół składający się ze znanych i cenionych muzyków sesyjnych. Ze względu na panującą pandemię, koncert “Na leżakach”, będzie miał charakter kameralny. Jego uczestnicy wysłuchają występu na leżakach, kocach i poduchach zachowując bezpieczną odległość miedzy sobą.

 

  Impreza odbędzie się w niedzielę 19 lipca o godz. 20.00. na plaży w Tarnowskich Termach. Bilety w cenie 80 zł można kupić w kasach Term.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego