Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs – wspomnienia z czasów zarazy

Konkurs – wspomnienia z czasów zarazy
    Archiwa Państwowe zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim na wspomnienia z czasów pandemii. Główna nagroda to 5 000 zł.

      Czas pandemii różnił się kompletnie od wszystkiego co znaliśmy wcześniej. Aby zachować obraz tych trudnych dni Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych ogłosiła konkurs literacki na osobiste wspomnienia z okresu tegorocznej pandemii. Aby wziąć w nim udział należy przygotować osobisty zapis wydarzeń życia codziennego oraz przeżyć, emocji i doświadczeń obejmujący od 60 do 90 dni z okresu pandemii. Zapiski mogą przyjąć formę dziennika, pamiętnika, bloga lub vloga. Przekazać można je w formie rękopisu, wydruku, dokumentu elektronicznego (np. pdf, doc, docx) lub linka. Autorzy mogą uzupełniać swoje relacje także o zdjęcia, rysunki, ilustracje, nagrania, prezentacje i inne istotne z ich punktu widzenia elementy. Objętość prac konkursowych powinna być nie mniejsza 15 stron rękopisu, pliku tekstowego lub analogicznej objętość wpisów na blogu, a długość nie mniejsza niż pół godziny nagrań. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone kwotami 5 000, 4 000 i 3 000 zł.

    Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2020 roku. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego