Wielkopolski Portal Senioralny

Sanatoria wznawiają działalność

Sanatoria wznawiają działalność
    Już od 15 czerwca sanatoria ponownie będą przyjmować kuracjuszy. Ale zapewne będą to zupełnie inne turnusy niż do tej pory.

    W połowie marca zamknięto wszystkie polskie sanatoria, a jest ich ponad 300. Był to duży cios dla osób, które miały skierowanie. Teraz Ministerstwo Zdrowia planuje ponowne ich otwarcie. Problemem jest jednak to, że kuracjuszami są głównie osoby starsze, schorowane, które mają dodatkowe inne różne schorzenia. Dlatego w dniach od 1 do 15 czerwca osoby posiadające skierowanie zostaną poddane testom na obecność koronawirusa. Od połowy miesiąca sanatoria wznowią swoją działalność. Należy się spodziewać, że reżim sanitarny będzie mocno wyśrubowany i podobny do obowiązującego w salonach fryzjerskich i restauracjach. Tak więc nie liczcie Państwo na bogate życie towarzyskie i inne atrakcje.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego