Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański zaprasza

Powiat Poznański zaprasza
    Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie jest kolejną instytucją kultury, która przywróciła swoją działalność z udziałem widzów. Stało się to we wtorek, 12 maja.

    Z powszechnie znanych powodów nie może to być stan sprzed kilku miesięcy. Na razie dostępny dla zwiedzających jest park, podwórze folwarczne oraz ekspozycje plenerowe. A więc skansen pszczelarski, wystawa agrolotnicza, wiaty z maszynami, teren prezentujący zaopatrzenie wsi w wodę, kieraty, wybiegi ze zwierzętami, sad z dawnymi odmianami drzew owocowych oraz woliery z ptactwem. Pozostałe ekspozycje oraz wieża widokowa pozostają nieczynne aż do odwołania. W przypadku oddziału Muzeum w Uzarzewie do dyspozycji zwiedzających jest park, w którym można obejrzeć wiele gatunków drzew znajdujących się na ścieżce edukacyjnej. Natomiast w swarzędzkim oddziale Muzeum udostępniony został park wraz z kolekcją plenerową zabytkowych uli oraz szkółki roślin miododajnych. Oddziały Muzeum w Jaraczu i Nowym Tomyślu zostaną otwarte z chwilą uzyskania zezwoleń Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, co ma nastąpić niebawem.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego