Wielkopolski Portal Senioralny

Wkrótce pójdziemy do fryzjera

Wkrótce pójdziemy do fryzjera
   Wiele wskazuje na to, że od 18 maja będziemy mogli ponownie pójść do fryzjera. Ale będzie to wyglądało zupełnie inaczej, niż do niedawna.

    Rząd przygotowuje się do ponownego otwarcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Przygotowano już, w uzgodnieniu z branżą, wytyczne sanitarne. Wizyty u fryzjera czy kosmetyczki będzie można umawiać tylko zdalnie (telefonicznie albo online). Przed wejściem do salonu zostanie zmierzona mam temperatura. Będziemy musieli wypełnić także ankietę dotyczącą naszego zdrowia. Wszyscy będą musieli mieć na twarzy maseczki ochronne. W opracowaniu wytycznych wykorzystano doświadczenia innych branż wymagających bliskiego kontaktu z klientem (m.in. stomatologii) a także innych państw Unii Europejskiej. Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego przygotował już infografiki z wykazem najważniejszych rekomendacji i zachęca, by salony zamieszczały na drzwiach wejściowych ich wydruk.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego