Wielkopolski Portal Senioralny

Nowy Jork w czasach pandemii

Nowy Jork w czasach pandemii
   Dzisiejsza technologia pozwala nam obserwować, to co dzieje się w innych krajach. I to prawie w czasie rzeczywistym. Wcześniej tętniący życiem Nowy Jork zwolnił tempo. Zobaczmy to!

   Nigdy wcześniej Internet nie odgrywał tak ważnej roli społecznej. Dzisiaj dzięki niemu mogą „spotykać się” rodziny, które nie mogą wyjść z domu. Możemy również robić w miarę bezpieczne zakupy, zwiedzać zamknięta muzea, czy odwiedzać dalekie kraje. Proponujemy Państwu zobaczenie, jak wyglądały ulice Nowego Jorku w szczycie pandemii. Nie były one zupełnie puste, ale wyglądały zupełnie inaczej niż wcześniej. Zapraszamy!

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego