Wielkopolski Portal Senioralny

To jeszcze nie koniec...

To jeszcze nie koniec...
   Od poniedziałku 4 maja nie będą obowiązywały specjalne godziny zakupów dla seniorów. W tym czasie zostaną otwarte galerie handlowe – oczywiście z pewnymi ograniczeniami. Można będzie także przespać się w hotelu. Nie zwalnia to nas jednak z obowiazku przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

     Wszyscy cieszymy się z łagodzenia restrykcji. Rodzi się jednak proste pytanie. Czy w Polsce mamy już za sobą największą falę zachorowań? Niestety nie! Wiele osób i organizacji zwraca uwagę na to, że nadal nie odnotowaliśmy spadku zachorowań na koronowirusa. Co prawda po zamknięciu granic udało się powstrzymać lawinowy wzrost zachorowań i zlokalizowano główne ogniska zakażeń. Ostanio do szpitali i DPS-ów doszły podziemne kopalnie. W Wielkopolsce mamy tylko jedną - kopalnię soli w Kłodawie. Musimy jednak przypomnieć, że nadal każdy z nas może się zarazić - tak samo jak dwa tygodnie temu. Dlatego sugerujemy, aby nie odwiedzać galerii handlowych, muzeów i hoteli. Jeszcze przyjdzie na to czas.

     Niektórzy myślą, że pandemia to już historia. A wcale tak nie jest. Poluzowanie restrykcji ma na celu m.in. uniknięcie zapaści gospodarczej. Dlatego apelujemy - unikajcie Państwo większych skupisk, noście maseczki ochronne i myjcie ręce.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego