Wielkopolski Portal Senioralny

Nie ma mnie przy Tobie…

Nie ma mnie przy Tobie…
    Dla niektórych kwarantanna nie zaczęła się wraz z epidemią. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że prawie 5 milionów ludzi w Polsce od dawna żyje w samotności!

   Mało kto z nas uświadamia sobie, że co drugi senior po 80. roku życia żyje samotnie. Również nie zdajemy sobie sprawy z tego, że co czwarty z naszych sąsiadów wraca do pustego domu. Nie pozwólmy, aby najstarsi seniorzy pozostali w permanentnej kwarantannie! Wspólnie możemy przeciwdziałać ich długotrwałej samotności. Taki apel wystosowało Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”, które działa w Polsce od 2002 roku. Ma ono swoje biura w Warszawie, Poznaniu i Lublinie. Stowarzyszenie powstało w 1946 roku we Francji i działa w 10 krajach Europy i Ameryki.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia i rozpowszechniania wśród znajomych teledysku - kampanii społecznej. Pamiętajmy, że kiedy epidemia przeminie  to samotni seniorzy wciąż pozostaną w swoich czterech ścianach.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego