Wielkopolski Portal Senioralny

Film: „Człowiek z M-3”

Film: „Człowiek z M-3”
    Dziś już mało kto pamięta, że można było otrzymać przydział ze Spółdzielni Mieszkaniowej na wymarzone mieszkanie.  A  M-3 oznaczało, że jest to lokum dla trzech osób.

    W czasach przymusowej kwarantanny pragniemy Państwa trochę rozweselić. Proponujemy przypomnienie sobie doskonałej komedii z Bogumiłem Kobielą w roli głównej. Gra on Tomasza Piechockiego - młodego, roztargnionego lekarza, który ma szansę otrzymania własnego mieszkania (M-3) w Warszawie. Bardzo mu na tym zależy, bo chce uniezależnić się od nad opiekuńczej mamy. Jednak problem polega na tym, że mieszkanie należy się tylko mężczyznom żonatym. Bohater, aby otrzymać wymarzone mieszkanie, musi ożenić się w ciągu 30 dni. Rozpoczyna więc gorączkowe poszukiwanie odpowiedniej narzeczonej.

    Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ
 

Więcej w tej kategorii: « Inne święta Życie lasu »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę