Wielkopolski Portal Senioralny

TVP 1 dla seniorów

TVP 1 dla seniorów
     Codziennie od poniedziałku do piątku będziemy mogli oglądać półgodzinny program telewizyjny przygotowany specjalnie na czas pandemii. Adresowany jest on do osób starszych.

    „Bądźmy razem w domu”, tak nazywa się nowy program telewizyjny. Został on pomyślany, jako poradnik dla seniorów oraz osób opiekujących się nimi. Cykl ma zachęcić widzów do pozostania w domu, a także przedstawiać propozycje spędzania czasu w ciekawy i  wartościowy sposób. Poruszane tematy będą dotyczyć profilaktyki przeciwwirusowej, umiejętności zauważenia u siebie i innych niepokojących objawów zakażenia, radzenia sobie z codziennością, a także dbania o dobrą formę fizyczną i psychiczną. W programie wystąpią lekarze różnych specjalizacji i psychologowie, a także artyści m.in. Teresa Lipowska, Tadeusz Chudecki oraz bohaterowie programów „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Audycja zostanie również wzbogacona o wypowiedzi widzów - seniorów, którzy będą mogli na antenie podzielić się swoimi doświadczeniami. Program w dużej mierze będzie realizowany w oparciu o nowe media.

   „Bądźmy razem w domu” będzie emitowany w TVP 1 w dni robocze o godz. 15.35 począwszy od środy 1 kwietnia.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego