Wielkopolski Portal Senioralny

Pomogą nam – specjalny portal

Pomogą nam – specjalny portal
    Zespół fundacji Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej podjął wyzwanie i postanowił pomóc seniorom. W jednym miejscu możemy znaleźć wiele przydatnych informacji.

    Na portalu ABC Senior.com znajdziemy możliwie kompletne i sprawdzone informacje potrzebne seniorom w tym wyjątkowo trudnym okresie. Portal dedykowany jest seniorom, ale też młodszym pokoleniom, aby czerpały wiedzę, jak pomagać osobom starszym. Jest tam kilka ciekawych działów. Należy wymienić m.in. wykaz mszy św. online, wirtualnych wycieczek oraz pomocy psychologicznej. Zamieszczona jest też wyszukiwarka nieodpłatnej pomocy lokalnej dla seniorów. Są tam również informacje o bieżącej sytuacji w kraju, wykaz najważniejszych telefonów oraz mapa szpitali zakaźnych. Znajdują się również plakaty przeznaczone do druku, gdyż nie wszyscy seniorzy korzystają z Internetu. Wydrukowanie ich i rozwieszenie na kladkach schodowych może pomóc wielu starszym osobom.

     Powstały portal daleki jest od doskonałości, ale miejmy nadzieję, że z dnia na dzień będzie się mocno rozwijał. Poniżej przedstawiamy zamieszczoną na nim poradę psychologiczną.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego