Wielkopolski Portal Senioralny

Film: „Młynarski – piosenka finałowa”

Film: „Młynarski – piosenka finałowa”
    Aby umilić Państwu czas podczas wymuszonego pobytu w domu proponujemy obejrzenie filmu o życiu i twórczości Wojciecha Młynarskiego. Naprawdę warto!

    Był postacią niezwykłą. Lubił śpiewać własne teksty, ale pisał też dla innych. Byli wśród nich m.in. Halina Frąckowiak, Anna German, Krystyna Konarska, Irena Santor, Maryla Rodowicz, a także Krzysztof Krawczyk i Zbigniew Wodecki. Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez jego piosenek. Zmarł dwa lata temu.

   Zapraszamy Państwa do obejrzenia pełnometrażowego filmu dokumentalnego o tej ważnej osobie. Występuje w nim wiele znanych nam osób. Aby go zobaczyć wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego