Wielkopolski Portal Senioralny

Tarnowo Podgórne dla seniorów

Tarnowo Podgórne dla seniorów
    Sprawność umysłu, spostrzegawczość i szybkość reakcji to ważne zadania dla osób starszych. Szczególnie, gdy nadal zasiadają za kierownicą samochodu.

    Tarnowskie Centrum Senioralne proponuje Seniorom udział w wykładach i warsztatach przybliżających tematykę zachowania sprawności umysłu w zakresie pamięci, myślenia i spostrzegawczości. Spotkania poprowadzi Beata Kaczmarek, ceniona neuropsycholog, wykładowca Uniwersytetu Medycznego, w Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej, pracowni Geriatrii. Przed uczestnikami spotkania odkryje tajemnice zmian zachodzących w mózgu w wieku późnej dojrzałości.

    Wykład odbędzie się w sobotę 22 lutego w Pałacu w Jankowicach. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego