Wielkopolski Portal Senioralny

Zaśpiewał dla milionów widzów

Zaśpiewał dla milionów widzów
     Ostatnio TVP postanowiła zainteresować publiczność osobami w starszym wieku. Niestety już po raz drugi dowidzieliśmy, że bohater programu spogląda na nas z innej strony.

   Należy pochwalić telewizję publiczną za to, zwróciła uwagę na seniorów. „Sanatorium miłości” było jednym z najbardziej oglądanych programów. Czy on rzeczywiście spełnił oczekiwania osób starszych – tego nie wiemy. O wiele ciekawszym, naszym zdaniem, był adoptowany na polskie potrzeby zagraniczny program o mało zrozumianej nazwie „The Voice Senior”. Tak przykro złożyło się, że zarówno jeden z uczestników pierwszej edycji programu „Sanatorium miłości”, jak i uczestnik konkursu dla leciwych śpiewaków odeszli chwilę po wyemitowaniu programu. To smutne ale jednak piękne, że bohaterowie zdążyli przekazać swoją pasję i energię milionom widzów.

    Zapraszamy Państwa do wysłuchania piosenki śpiewanej przez artystę, który spełnił się.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego