Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – bezpłatny koncert walentynkowy

Poznań – bezpłatny koncert walentynkowy
    Walentynki nie wywodzą się z naszej tradycji, ale już od 30 lat zadomowiły się w polskiej kulturze.

    Studenci i pedagodzy Akademii Muzycznej w Poznaniu przygotowali z okazji walentynek specjalny koncert. W programie znajdą się popularne przeboje oraz standardy muzyki jazzowej o tematyce miłosnej w nowoczesnych aranżacjach. Wykonawcami będą studenci klas wokalnych i instrumentalnych o specjalności jazz i muzyka estradowa. Wystąpi również Chór Kameralny prowadzony przez prof. dra hab. Marka Gandeckiego.

   Koncert odbędzie się w piątek14 lutego o godz. 19.00 w Auli Nova na pl. Stuligrosza 1. Bezpłatne wejściówki wydawane będą w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44 od  soboty 8 lutego.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego