Wielkopolski Portal Senioralny

Gruzińscy tancerze w Pleszewie

Gruzińscy tancerze w Pleszewie
    Nie często się zdarza, aby do wielkopolskiego Pleszewa przyjeżdżali artyści z odległych zakątków świata. Jednak wkrótce wystąpią tam wybitni tancerze z Gruzji.  

   Kultura gruzińska jest bardzo ciekawa, ale mało u nas znana. Dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszą się występy gruzińskiego zespołu "Nartebi". W Polsce znany jest on jako Narodowa Perła Gruzji. Zespół składa się z 50 artystów, którzy przedstawiają na scenie niezwykłe tańce Kaukazu. Zespołem kieruje wybitny choreograf Gogita Tatulaszwili. W ciągu ponad 10 lat swojego istnienia gruzińscy tancerze występowali w wielu krajach Europy i Azji. Takich emocji nie dostarczą nam nawet najciekawsze zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

  Dwugodzinny koncert odbędzie się w poniedziałek 10 lutego o godz. 19.00 w Hali Sportowej w Pleszewie. Bilety nie są tanie, bo kosztują od 75 zł. Ale chyba warto wyjść z domu.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę