Wielkopolski Portal Senioralny

Usługi społeczne dla seniorów - debata

Usługi społeczne dla seniorów - debata
    Poznań przoduje w bezpłatnych usługach dla osób starszych. Ale czy wszyscy są z nich zadowoleni, czy nie pominięto czegoś ważnego?

   Debata oksfordzka jest nowym narzędziem służącym do oceny działań m.in. skierowanych do osób starszych. Wcześniej nie dokonywano oceny w ten nowatorski sposób. Polega on na tym, że swoje racje przedstawia grupa zwolenników konkretnego rozwiązania oraz grupa przeciwników. Najistotniejsze są wnioski, jakie płyną ze starcia dwóch przeciwnych racji.

   O bezpłatnych usługach dla osób starszych zamieszkałych w Poznaniu debatować będą Seniorzy z MRS, Klubów Seniora, wolontariusze z CIS oraz inne osoby mające odpowiednie doświadczenie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym nie są obojętne losy seniorów.

    Debata odbędzie się w czwartek 23 stycznia o godz. 17.00 w siedzibie „Baraku Kultury” na al. Marcinkowskiego 21 (obok Hotelu Rzymskiego).

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego