Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Festiwal kawy i czekolady

Poznań - Festiwal kawy i czekolady
    Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kawy. Ale ona może być przygotowana na różne sposoby i mieć różnorodny smak i aromat. Festiwal kawy i czekolady zabierze nas w świat niezmierzonych smaków.

    Już dawno minęły czasy kiedy kawę podawano w szklankach i to zaparzaną w najprostszy z możliwych sposobów, szumnie nazywany tureckim. Dzisiaj sporządzaniem kawy zajmują się bariści, którzy posiedli tajniki parzenia tego napoju. Zapraszają oni na Festiwal Kawy i czekolady, który odbędzie się w Poznaniu. Czekać będą setki litrów kawy z różnych zakątków świata. Zostaną one zaprezentowane przez lokalne kawiarnie  oraz palarnie z Polski i zagranicy. Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których będą różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki. Również będzie można spróbować wielu odmian czekolady. Pomyślano również o całej gamie ciasteczek, które dla wielu z nas są nieodłącznym dodatkiem do kawy.

   Festiwal Kawy i Czekolady odbędzie się w sobotę 18 i niedzielę 19 stycznia w Hali nr 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W godzinach 11.00 – 13.00 wstęp kosztuje 5 zł, natomiast później jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego