Wielkopolski Portal Senioralny

„Boże Ciało” w kinie Helios

„Boże Ciało” w kinie Helios
    Najnowszy obraz Jana Komasy budzi u odbiorców wiele emocji. Jest także naszą nadzieją na kolejną nagrodę Oscara.

    Film opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę. Skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii. Pod nieobecność duchownego Daniel zaczyna pełnić posługę kapłańską. Jego metody ewangelizacji budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza poruszają ludzi. W roli głównej występuje Bartosz Bielenia, który ostatnio otrzymał tytuł europejskiej wschodzącej gwiazdy.

   Kolejny seans z cyku „Kultura dostępna” odbędzie w czwartek 16 stycznia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania". Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł.

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego