Wielkopolski Portal Senioralny

Najsłynniejszy wielkopolski senior

Najsłynniejszy wielkopolski senior
    Każdy z nas miał swojego faworyta w programie „The Voice Senior”. Ale werdykt publiczności jest tylko jeden. Tym razem widzowie telewizyjni zachwycili się kunsztem piosenkarskim sióstr Szydłowskich.

    Jednak my, Wielkopolanie polubiliśmy Janusza Szytbera. Mieszka bowiem od 15 lat w Chodzieży. Wcześniejsze jego życie jest pełne niespodzianek. Jako młody chłopak uczył się aktorstwa pod okiem niezapomnianego Aleksandra Bardiniego. - W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki – mówi Janusz Szyber. - Za to osiągnięcie miałem zagwarantowany udział w Debiutach Opolskich. Niestety piosenkę zatrzymała Cenzura. W 1980 roku postanowił wyjechać do USA. Przez prawie trzydzieści lat mieszkał w Nowym Yorku. Był tam taksówkarzem. Postanowił jednak powrócić w rodzinne strony. Osiedlił się w Chodzieży.

    Posłuchajmy jego przejmującej interpretacji amerykańskiej piosenki.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego