Wielkopolski Portal Senioralny

Kino Helios - „Planeta Singli 3”

Kino Helios - „Planeta Singli 3”
    Dwie pierwsze części filmu zostały doskonale przyjęte przez publiczność. Dlatego twórcy postanowili iść za ciosem. Zapewne warto w święta obejrzeć tą komedię romantyczną.

   Tym razem bohaterowie filmu postanawiają wziąć ślub. Wesele odbędzie się na wsi u krewnych Tomka. Prawdziwą iskrą pod beczką prochu jest niespodziewany przyjazd na ślub  ojca, którego Tomek nie widział od lat. Mądrości życiowe, jakie zawiera film zostały przeplecione żartami i to bardzo dobrymi. W rezultacie dostajemy bardzo zabawną komedię z morałem. W rolach głównych występują Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha.

   Kolejny seans z cyku „Kultura dostępna” odbędzie w czwartek 26 grodnia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł.

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego