Wielkopolski Portal Senioralny

Kolędy w Jarocinie

Kolędy w Jarocinie
  Czas świąt to również czas kolędowania. W Jarocinie ze świątecznym repertuarem wystąpi chór "Poznańskie Słowiki".

   Chór został założony jesienią 1939 roku przez Stefana Stuligrosza. W czasie okupacji występował jedynie w kościołach. Po wojnie został przyjęty pod swe skrzydła przez Filharmonię Poznańską. Co roku daje kilkadziesiąt koncertów. Śpiewał we wszystkich niemal krajach europejskich, a także w USA, Kanadzie, Korei Południowej oraz Japonii. Występował dla koronowanych głów i prezydentów oraz wielokrotnie dla Papieża Jana Pawła II. Kolędy w  wykonaniu „Poznańskich Słowików” przedłużą świąteczny nastrój i magiczny czas Bożego Narodzenia. Chór wystąpi pod dyrekcją Jacka Sykulskiego.

   Koncert odbędzie w sobotę 28 grudnia o godz. 16.00 w sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Bilety są w cenie 50 i 60 zł.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego