Wielkopolski Portal Senioralny

Seniorzy w TVP

Seniorzy w TVP
    Coraz bardziej widoczny jest zmierzch kultu młodości. Bohaterami programów telewizyjnych stajemy się my, czyli seniorzy.

   „Sanatorium miłości” cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego postanowiono przygotować kolejną edycję. Jest to ciekawy program pokazujący prawdę o miłości, tęsknotach i życiu ludzi w dojrzałym wieku. Także i tym razem prowadzić go będzie Marta Manowska. Emisję zaplanowano na niedzielne wieczory o godz. 21.15. Losy kolejnych kuracjuszy będziemy mogli śledzić od 5 stycznia 2020 roku.

   Absolutną nowością jest cykl „The Voice Senior”. W ramach tego programu wystąpią utalentowani wokalnie uczestnicy w wieku 60 i więcej lat. Show poprowadzą Marta Manowska oraz Tomasz Kammel. Natomiast w jury zasiadą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i Marek Piekarczyk. Pierwsza polska edycja cyklu składa się z czterech odcinków, które będą pokazywane w soboty w TVP 2 o godz. 20.05, począwszy od 7 grudnia.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego