Wielkopolski Portal Senioralny

Krzysztof Daukszewicz w Śremie

Krzysztof Daukszewicz w Śremie
    Jest mistrzem wyrafinowanego dowcipu, inteligentnej przenośni i celnej pointy. Przekonają się o tym mieszkańcy Śremu, którzy przyjdą na oryginalny występ artysty.

   Krzysztof Daukszewicz jest felietonistą, poetą, piosenkarzem, gitarzystą i kompozytorem. W przeszłości był kierownikiem literackim Teatru na Targówku w Warszawie, występował w kabarecie "Pod Egidą", realizował programy w TV. Jest autorem kilkunastu książek, w tym "Izy Rajder, czyli pieszy jeździec" oraz "Przeżyłem, Panie Hrabio". Od kilku lat jest stałym gościem programu "Szkło kontaktowe" w TVN24. Najnowszy jego  autorski program  satyryczny opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą.

   Dwugodzinny występ odbędzie się 6 grudnia o godz. 19.00 w Muzeum Śremskim. Bilety kosztują 55 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego