Wielkopolski Portal Senioralny

„Senioritki” zapraszają na spektakl

„Senioritki” zapraszają na spektakl
    Zespół teatralny „Senioritki” przedstawi mieszkańcom Przeźmierowa pod Poznaniem swój najnowszy spektakl. Będzie to już ich jedenaste przedstawienie.

    „Przed latami, przed dawnemi” – tak się nazywa nowy spektakl zespołu „Senioritki” działającego w Przeźmierowie. Tym razem cofniemy się w czasie i skonfrontujemy stare i nowe poglądy na wychowanie dzieci oraz przyjrzymy się rodzinie. To właśnie „rodzina” będzie głównym bohaterem spektaklu. Grupa „Senioritki” powstała dziewięć lat temu z inicjatywy pań działających w miejscowym Kole Seniora. Kilkunastoosobowa grupa prowadzona jest przez aktorkę Teatru Animacji w Poznaniu, Mariolę Ryl-Krystianowską, która pomaga rozwijać aktorskie talenty. Dotychczas przygotowano i wystawiono dziesięć spektakli. Były one prezentowane na licznych imprezach i przeglądach.

    Premierowy spektakl odbędzie się w piątek 29 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego