Wielkopolski Portal Senioralny

Turek – wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Turek – wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
    Już od 18 listopada mieszkańcy Turku będą  mogli bezpłatnie skorzystać z kul ortopedycznych, balkoników czy wózków inwalidzkich. Otwarta zostanie darmowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego.

    Wielu z nas po wyjściu ze szpitala potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego. Zazwyczaj tylko przez jakiś czas. Dlatego nie warto go kupować. Od 18 listopada będzie można go po prostu bezpłatnie wypożyczyć. Dostępne będą m.in. trójkołowe rowery rehabilitacyjne, kule ortopedyczne, balkoniki kroczące i wózki inwalidzkie. Będzie to możliwe dzięki Fundacji Eco Textil, która planuje stworzenie 300 takich wypożyczalni w całej Polsce. W tym przypadku partnerem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który zajmie się udostępnianiem urządzeń. Wypożyczalnia będzie działała w budynku dawnego Środowiskowego Domu Pomocy przy ul. Matejki 1.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego