Wielkopolski Portal Senioralny

Złotów – bezpłatny transport dla seniorów

Złotów – bezpłatny transport dla seniorów
    Już wkrótce seniorzy ze Złotowa będą mogli bezpłatnie skorzystać z transportu, aby dojechać do lekarza, na dworzec PKP, czy na cmentarz.

    Taką możliwość od dwóch lat mają poznańscy seniorzy. Cieszy to, że pomysł Miejskiej Rady Seniorów w Poznaniu podchwycił również Samorząd Złotowa. Na razie będzie to program pilotażowy. Będzie on trwał przez miesiąc począwszy od 28 października. Każdy senior powyżej 70. roku życia będzie miał możliwość zamówienia samochodu, który zawiezie go w wybrane miejsce Złotowa. Aby zamówić taką usługę senior lub rodzina, czy osoba opiekująca się nim musi skontaktować się z koordynatorem usługi pod nr telefonu 67 263 26 40. Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach 8.00 – 14.00 najpóźniej jeden dzień przed planowanym przejazdem. Z bezpłatnej usługi można skorzystać w dni robocze od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9.00 do 19.00.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę