Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Off Ciemna

Poznań – Off Ciemna
     Przez pięć dni miłośnicy filmów dokumentalnych będą mogli zapoznać się z najnowszymi i najciekawszymi obrazami tego gatunku. OFF Cinema to njajważnejszy w Polsce festiwal dokumentów filmowych.

    Już po raz 23 w Poznaniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF Ciemna. Przez pierwsze lata Festiwal był  zdominowany przez polskie kino niezależne i były to zazwyczaj filmy fabularne. Jednak w ostatnich latach zmieniono formułę imprezy. W konkursie biorą udział wyłącznie filmy dokumentalne, głównie zrealizowane w celach komercyjnych. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki poziom prezentowanych prac. Na tegorocznym festiwalu będzie można zobaczyć 30 filmów konkursowych z całego świata. Zaprezentowane zostanie również kilkanaście dokumentów w sekcjach pozakonkursowych.

     Projekcje odbywają się od środy 16 do niedzieli 20 października w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Szczegółowy program znajduje się TUTAJ. Dla tych, którzy mają mniej czasu polecamy Galę Zamknięcia, na której zostaną wręczone nagrody oraz zaprezentowane zwycięskie filmy. Odbędzie się ona w sobotę 19 października o godz. 19.00.  Wstęp kosztuje 5 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego