Wielkopolski Portal Senioralny

Dzień seniora w Rawiczu

Dzień seniora w Rawiczu
     Tradycją stało się, że w październiku w Rawiczu obchodzony jest Gminny Dzień Seniora. W tym roku odbędzie się on już po raz osiemnasty.

    Tym razem w programie znajdzie się występ seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Rawiczu. Ponadto wystąpi grupa taneczna z Akademii Tańca „Balerina”. Organizatorzy zaplanowali również spotkanie z przedstawicielem ZUS-u. Ale zapewne wielu seniorów oczekuje wspólnej zabawy przy muzyce biesiadnej, która zwieńczy rawickie spotkanie.

    Impreza odbędzie się w czwartek 24 października o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego