Wielkopolski Portal Senioralny

Kępno – nowy Klub Seniora

Kępno – nowy Klub Seniora
    Władze Kępna pamiętają o swoich starszych mieszkańcach. Z myślą o nich wybudowano nowoczesny budynek, w którym mieści się Klub Seniora.

    Od kilku dni działa nowo wybudowany Klub Seniora. Składa się on z dwóch poziomów. Na pierwszym usytuowano ogólnodostępną przestrzeń dla osób starszych. Znajduje się tam miejsce do zajęć ruchowych, sala kinezyterapii z węzłem szatniowo-sanitarnym oraz sala rekreacyjna z wydzieloną strefą wypoczynkową. Przewidziano też pomieszczenie na stołówkę. Na drugim poziomie znajduje się Centrum Wsparcia Opiekunów wyposażone w dwa dwuosobowe pokoje ze wspólnym węzłem sanitarnym oraz aneksem kuchennym. W klubie odbywać się będzie opieka dzienna i popołudniowa. Usytuowany on jest w centrum miasta w pobliżu parku.

   W mieście i gminie Kępno żyje prawie 5 000 seniorów. Obiekt powstał dzięki wsparciu środkami z Unii Europejskiej.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego