Wielkopolski Portal Senioralny

Senioralni Poznań

Senioralni Poznań
    Przez sześć tygodni do 11 listopada będą odbywały się liczne wydarzenia adresowane do poznańskich seniorów. Największym z nich to targi Viva Seniorzy!

    Już po raz dziewiąty Centrum Inicjatyw Senioralnych wraz z partnerami przygotowało cykl otwartych wykładów, warsztatów, koncertów i drzwi otwartych. W ciągu sześciu tygodni odbędzie się ponad 180 wydarzeń. Będzie można zobaczyć od kuchni redakcje telewizji i poznać teatralne kulisy. W programie znalazło się też sporo wykładów, spektakli teatralnych, seansów filmowych, lekcji języków obcych oraz spotkań z ekspertami na temat emerytury czy rynku pracy. Tradycyjnie w programie imprezy znalazło się mnóstwo propozycji na aktywne spędzanie czasu. Jest to zumba, gimnastyka, zajęcia z fizjoterapią, treningi relaksu i joga. Integralną częścią „Senioralnych” będą targi VIVA SENIORZY! Jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia odbędzie się w 25 i 26 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

    Szczegółowy program wszystkich wydarzeń znajduje się TUTAJ. Poniżej prezentujemy krótką relację z uroczystego otwarcia „Senioralnych”.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego