Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs – Viva Wielkopolski Senior

Konkurs – Viva Wielkopolski Senior
    Wkrótce Województwo Wielkopolskie nagrodzi seniorów za ponadprzeciętne postawy. Wyróżnienia otrzymają również firmy i instytucje za działania na rzecz osób starszych.    

    To już trzecia edycja konkursu „Viva Wielkopolski Senior”. Jego celem jest uhonorowanie osób i instytucji, które w 2018 roku wyróżniły się działaniami na rzecz osób starszych. Tytuł „Viva! Wielkopolski Senior – edycja 2019” będzie mogła otrzymać osoba, która w ubiegłym roku ukończyła 60 lat i jest liderem społeczności lokalnej na terenie powiatu lub miasta na prawach powiatu w Województwie Wielkopolskim. W konkursie mogą również uczestniczyć przedsiębiorstwa i instytucje. Zgłoszeń może dokonać wyłącznie starosta powiatu lub prezydent miasta. Każdy z nich ma możliwość zgłoszenia jednej osoby, jednego przedsiębiorstwa oraz jednej instytucji.  Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia należy  przesłać do 20 września na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 25 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się TUTAJ. Bliższych informacji udziela Marcelina Sadowska tel. 61 856 73 23, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego