Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - nie będziecie się nudzić!

Poznań - nie będziecie się nudzić!
   Wiele instytucji i placówek kulturalnych przygotowało dla nas specjalne atrakcje. Poznań jest przecież miastem przyjaznym starzeniu się, a to zobowiązuje.

    Wakacje już się skończyły. Coraz rzadziej jeździmy na działkę i nie musimy już tak często opiekować się wnukami. Nareszcie mamy czas dla siebie. Możemy więc skorzystać z ciekawej oferty poznańskich instytucji i placówek kulturalnych. A jest ich całkiem dużo. Teatr Nowy zaprasza seniorów na wszystkie wrześniowe przedstawienia. Bilet kosztuje zaledwie 20 zł. Rezerwacje na hasło SENIORZY należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Repertuar znajduje się TUTAJ. Kolejną propozycje ma Teatr Polski. Osoby, które ukończyły 60 lat mogą za 15 zł obejrzeć spektakle „Hamlet” i „Wielki Fryderyk”. Ten pierwszy będzie wystawiany w dniach 19–22 września o godz. 18.00 i 20.30. Natomiast drugi będzie można zobaczyć w dniach 27-29 września o godz. 18.00. Bilety można zarezerwować pod nr tel. 61 852 05 41 lub wysyłając e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Dla tych którzy lubią filmy specjalną ofertę przygotowało kino Rialto. Ci z Państwa, którzy posiadają legitymacje emeryta będą mogli za 12 zł obejrzeć premierowe filmy „Polityka”, „Na bank się uda” oraz „Legiony”. Seanse Filmowego Klubu Seniora odbywają się w każdy wtorek o godz. 12.30 i 15.30.  Z kolei Biblioteka Raczyńskich zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki od 17 września do 21 listopada, w dwóch grupach - o godz.9.30  i 12.30. Zgłoszenia przyjmowane będą od 6 września. Można zapisać się osobiście w Informatorium lub telefonicznie pod nr 61 88 58 918. Natomiast 11 września ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia dla Aktywnych 60+ organizowane przez Osiedlowy Klub Krąg. Zajęcia obejmują gimnastykę korekcyjną, aerobik 60+, gimnastykę kręgosłupa, trening umysłu, warsztaty kreatywności oraz na warsztaty muzyczne i teatralne. Aby się zapisać wystarczy zadzwonić pod nr tel. 61 64-74-288.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego