Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - nie będziecie się nudzić!

Poznań - nie będziecie się nudzić!
   Wiele instytucji i placówek kulturalnych przygotowało dla nas specjalne atrakcje. Poznań jest przecież miastem przyjaznym starzeniu się, a to zobowiązuje.

    Wakacje już się skończyły. Coraz rzadziej jeździmy na działkę i nie musimy już tak często opiekować się wnukami. Nareszcie mamy czas dla siebie. Możemy więc skorzystać z ciekawej oferty poznańskich instytucji i placówek kulturalnych. A jest ich całkiem dużo. Teatr Nowy zaprasza seniorów na wszystkie wrześniowe przedstawienia. Bilet kosztuje zaledwie 20 zł. Rezerwacje na hasło SENIORZY należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Repertuar znajduje się TUTAJ. Kolejną propozycje ma Teatr Polski. Osoby, które ukończyły 60 lat mogą za 15 zł obejrzeć spektakle „Hamlet” i „Wielki Fryderyk”. Ten pierwszy będzie wystawiany w dniach 19–22 września o godz. 18.00 i 20.30. Natomiast drugi będzie można zobaczyć w dniach 27-29 września o godz. 18.00. Bilety można zarezerwować pod nr tel. 61 852 05 41 lub wysyłając e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Dla tych którzy lubią filmy specjalną ofertę przygotowało kino Rialto. Ci z Państwa, którzy posiadają legitymacje emeryta będą mogli za 12 zł obejrzeć premierowe filmy „Polityka”, „Na bank się uda” oraz „Legiony”. Seanse Filmowego Klubu Seniora odbywają się w każdy wtorek o godz. 12.30 i 15.30.  Z kolei Biblioteka Raczyńskich zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki od 17 września do 21 listopada, w dwóch grupach - o godz.9.30  i 12.30. Zgłoszenia przyjmowane będą od 6 września. Można zapisać się osobiście w Informatorium lub telefonicznie pod nr 61 88 58 918. Natomiast 11 września ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia dla Aktywnych 60+ organizowane przez Osiedlowy Klub Krąg. Zajęcia obejmują gimnastykę korekcyjną, aerobik 60+, gimnastykę kręgosłupa, trening umysłu, warsztaty kreatywności oraz na warsztaty muzyczne i teatralne. Aby się zapisać wystarczy zadzwonić pod nr tel. 61 64-74-288.

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl środa, 27 lipiec 2022 22:58 Link do komentarza

    Understanding the diagnostic and management strategies for each of these entities is critical for general practitioners in caring for their male patients. buy cheap generic cialis online

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego