Wielkopolski Portal Senioralny

Lednica zaprasza seniorów

Lednica zaprasza seniorów
      Już 7 września na Polach Lednickich, u źródeł chrzcielnych Polski, odbędzie się XVI LEDNICA SENIORA. JESTEM MŁODY DUCHEM!

     Spotkanie osób starszych pod Bramą – Rybą organizowane jest po raz szesnasty. Jest to pokoleniowe przedłużenie czerwcowych spotkań zainicjowanych przez św. pamięci Dominikana Ojca Górę. W 1997 roku na polach lednickich odbyły się pierwsze Spotkania Młodych. Kilka lat później zaczęto organizować spotkania dla osób starszych. W tym roku odbędą się one pod hasłem „Wiesz, że cię kocham”.

     Już o godz. 9.00 nastąpi otwarcie Pól Lednickich dla wszystkich przybywających na to wydarzenie. W samo południe będzie Anioł Pański a zaraz po nim msza św. O godz. 15.00 rozpocznie się koronka do Bożego Miłosierdzia, po której zostanie odprawione nabożeństwo. Na godzinę 17.00 zaplanowano  przejście przez Bramę-Rybę. Ponadto w godzinach 9.00-20.00 będzie możliwość zwiedzania Muzeum – Domu św. Jana Pawła II na Polach Lednickich. W ubiegłym roku w spotkaniu uczestniczyło 5 000 seniorów.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego