Wielkopolski Portal Senioralny

Kępno - Festiwal Trzech Kultur

Kępno - Festiwal Trzech Kultur
    Wkrótce mieszkańcy Kępna będą mogli cofnąć się do czasów, kiedy w mieście żyli obok siebie Polacy, Żydzi i Niemcy.

    III Festiwal Trzech Kultur to wydarzenia nawiązujące do bogatej przeszłości miasta. Idea Festiwalu opiera się na połączeniu sztuki, muzyki i wrażeń artystycznych z propagowaniem wiedzy o wspólnej przeszłości. Impreza rozpocznie się w niedzielę 25 sierpnia o godz. 18.00. projekcją filmu „Austeria”. Po projekcji w kinie Sokolnia odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem. Natomiast w piątek 30 sierpnia na Rynku odbędą się dwa wydarzenia. Pierwszy rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie to spektakl „Szlemiel” w wykonaniu Teatru Studia Sztuki z Cieszyna.  Natomiast o godz. 20.00 rozpocznie się koncert grupy Accorinet Klezmer Band. W sobotę 31 sierpnia na uwagę zasługuje koncert znakomitej aktorki i piosenkarki Stanisławy Celińskiej, który rozpocznie się o godz. 19.30 na Rynku. Natomiast o godz. 21.00 usłyszymy grupę „Klezmafour” czerpiącą inspiracje z muzyki klezmerskiej. Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego