Wielkopolski Portal Senioralny

Wkrótce Targi „Viva Seniorzy!”

Wkrótce Targi „Viva Seniorzy!”
    Tylko do końca sierpnia organizacje pozarządowe działające dla seniorów mogą zgłosić swój udział w targach. Dzięki temu otrzymają bezpłatne stoisko wystawiennicze.

    W dniach 25 i 26 października odbędzie się jubileuszowa 10 edycja targów zorganizowanych specjalnie dla seniorów. Od samego początku impreza cieszy się dużym powodzeniem, bo doskonale odpowiada na potrzeby coraz liczniejszej grupy społecznej. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu władz Miasta Poznania, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy zapraszają wszystkie stowarzyszenia, fundacje i Uniwersytety Trzeciego Wieku do zaprezentowania swojej oferty podczas Targów.  Mogą one liczyć na udostępnienie bezpłatnego stoiska. W tym celu trzeba wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Należy się pośpieszyć, gdyż zgłoszenia przyjmowane są do 30 sierpnia. W załączeniu znajdują się warunki zgłoszenia oraz karta uczestnictwa. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  691 026 861 lub w Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu tel. 61 847 21 11

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego