Wielkopolski Portal Senioralny

Krotoszyn - XXIII Festiwal Sztuki Ulicznej

Krotoszyn  - XXIII Festiwal Sztuki Ulicznej
     Nie lada gratką dla krotoszyńskich seniorów będzie możliwość obejrzenia światowej sławy artystów ulicznych. Warto wybrać się na niego także z wnukami.

     Już po raz kolejny do Krotoszyna zawita Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus! W dniach 23 – 25 sierpnia na Rynku zaprezentują się światowej klasy komicy, akrobaci, żonglerzy, iluzjoniści i przedstawiciele innych dyscyplin cyrkowych oraz teatralnych, tanecznych i muzycznych. Pokazy będą odbywać się w godzinach popołudniowych. Natomiast wieczorem na scenie Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury wystąpią artyści, którzy w swoich autorskich spektaklach odwołują się do tradycji teatrów ulicznych. Wstęp jest bezpłatny. Głównym wynagrodzeniem artystów ulicznych jest to, co dostają do kapelusza.  Dlatego organizatorzy serdecznie zachęcają do nawet skromnego wynagradzania ich za pokazy.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego