Wielkopolski Portal Senioralny

Kalisz – ławki dla seniorów

Kalisz – ławki dla seniorów
    Władze Kalisza postanowiły ułatwić życie starszym mieszkańcom i postawią na ruchliwych ulicach ławki.

    Często chodząc po mieście chcielibyśmy chwilę odpocząć. Mamy w rękach torby z zakupami i trudno jest dojść do domu, czy przystanku. Problem jest brak ławek na głównych ulicach. Na taką niedogodność postanowiły zareagować  władze Kalisza. - Propozycja ta doskonale wpisuje się w priorytety i zakres prowadzonej od niedawna przez Miasto Kalisz, długofalowej polityki prospołecznej, a zwłaszcza tej skierowanej do seniorów - mówi prezydent Krystian Kinastowski. Pilotażowo ławki pojawią się na ulicy Śródmiejskiej, przy przychodni oraz przed tzw. Domem Kowalskiego, obok którego często starsi ludzie odpoczywają po zrobieniu zakupów. Jeżeli inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem mieszkańców, w mieście pojawią się kolejne ławeczki dla seniorów.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego