Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec – koncert operetkowy

Wągrowiec – koncert operetkowy
     Nie od dzisiaj wiadomo, że ci starsi z nas lubią operetkę. Nadarza się okazja przypomnienia sobie największych jej przebojów.

    „Operetka skąpana w słońcu”  tak nazywa się bezpłatny koncert, który przygotowały dla swoich mieszkańców władze Wągrowca. Największe przeboje zaprezentuje Państwu Emilia Zielińska z Teatru Muzycznego w Łodzi i laureatka wielu konkursów muzycznych. Towarzyszyć jej będą Klaudiusz Kapłon, który występował na deskach mediolańskiej La Scali, Bartosz Kuczyk z Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz Mirosław Niewiadomski z Teatru Wielkiego w Łodzi. Interesująco zapowiadają się także występy ukraińskiej tancerki Mariny Ostapei.

   Koncert odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia o godz. 19.30 w Amfiteatrze Miejskim w Wągrowcu. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego