Wielkopolski Portal Senioralny

Leszno - Muzyka lat 60. i 70.

Leszno - Muzyka lat 60. i 70.
     Piosenki Karin Stanek, Czesława Niemena, Ireny Jarockiej i wielu innych będzie można przypomnieć sobie podczas specjalnego koncertu w Lesznie.

     Koncert stanowić będzie sentymentalną wycieczką w muzykę polską sprzed kilku dekad. Lata 60. upływały w rytmie rock’n’rolla, zwanego u nas big beatem. Królowały energiczne, świetnie nadające się do tańca utwory. W kolejnym dziesięcioleciu kwitł rock, nastąpiła jego fuzja z jazzem i rodziło się disco. Koncert „Lata 60. i 70.”  jest kolejną z letnich inicjatyw, jakie odbywają się w ramach akcji „Wakacje Seniorów w Lesznie”. Teraz będzie można przypomnieć sobie muzykę z naszej młodości. Niezapomniane melodie usłyszymy w aranżacji zespołu MUS TRIO w składzie: Przemek Maćkowiak (gitara), Hubert Samelczak (perkusja), Iuri Gaspar (piano), a towarzyszyć im będzie Sara Kicińska.

     Koncert odbędzie się w czwartek 25 lipca o godz. 18.00 w Bibliotece Ratuszowej. Wstęp jest bezpłatny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego