Wielkopolski Portal Senioralny

Parkowe spotkania w Pile

Parkowe spotkania w Pile
    Zapewne z myślą o seniorach Regionalne Centrum Kultury w Pile przygotowało cykl koncertów muzycznych w Parku Miejskim.

     Jak co roku latem w malowniczej scenerii Parku Miejskiego w Pile odbywać się będą koncerty muzyczne. Już w niedzielę 7 lipca będzie można wysłuchać hiszpańskich rytmów w wykonaniu zespołu „Artes Duo”. Tydzień później w niedzielę 14 lipca zostaną wykonane najbardziej znane dzieła Mozarta. Zaśpiewają je Zofia Skowron – sopran oraz Krzysztof Zimny - tenor. Natomiast 24 lipca odbędzie się koncert „Piosenka jest dobra na wszystko” w wykonaniu Artura Gotza. Cykl zakończy się w niedzielę 28 lipca najpiękniejszymi piosenkami z lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Usłyszymy je wykonaniu mezzosopranistki Natalii Łęt oraz tenora Krzysztofa Zimnego. Wszystkie koncerty rozpoczynać się będą o godz. 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

20 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego