Wielkopolski Portal Senioralny

Koło – Turniej Orkiestr Dętych

Koło – Turniej Orkiestr Dętych
     Już po raz trzynasty o nagrodę „Kryształowego Koła” będą walczyły wielkopolskie orkiestry dęte. Warto wybrać się na pokaz ich kunsztu.

    Wiele lat temu Halina Kunicka śpiewała, że jest w orkiestrach dętych jakaś siła…. Wkrótce w Kole będzie można sprawdzić, czy jest aktualne. Już po raz trzynasty przyjadą tutaj znakomite orkiestry dęte. Na początek odbędzie się przemarsz orkiestr przez miasto. Następnie wszystkie zespoły wspólnie wykonają przygotowane utwory. Później odbędą się konkursowe prezentacje połączone z pokazem musztry paradnej. W tym roku publiczności zaprezentuje się sześć orkiestr. Będą to Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wrześni, Orkiestra Dęta z Poddębic, Orkiestra Dęta Solanie z Kłodawy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Rajska, Orkiestra Staromiejska ze Starego Miasta oraz Orkiestra Dęta OSP z Koła


     Turniej rozpocznie się w niedzielę 16 czerwca o godz. 14.30 na stadionie miejskim w Kole na ul. Sportowej 12. Poniżej przedstawiamy Państwu teledysk orkiestry Solanie, która weźmie udział w tegorocznej imprezie.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego